Canadian eTA. Kanadyjska e-wiza

Wiza do Kanady? Sprawdź, jak otrzymać wizę eTA Canada

Planujesz podróż do Mekki? Prawdopodobnie będziesz potrzebował eTA Canada. To dokument, który zatwierdza twoją tożsamość oraz uprawnia cię do przekroczenia granicy. Dowiedz się, czym odróżnia się od standardowej wizy oraz kiedy jest wymagana, a także w jaki sposób oczekuje przebieg ubiegania się o canadian eTA.

Czym jest eTA Canada i czym różni się od standardowej wizy?

eTA Canada to nic innego jak Canada visa online w wydaniu elektronicznym. Elektroniczna wiza wydawana jest na parę tygodni, i podobnie jak standardowa wiza istnieje w kilku postaciach: eTA w celach krajoznawczych bądź biznesowych.
Z uwagi na to że cały przebieg ubiegania się o eTA odbywa się za pośrednictwem Internetu, formalności jest istotnie mniej i trwają krócej. To istotne uproszczenie dla osób które, podróżują do Kanady. Uprzednio musiały liczyć się z koniecznością wizyty w konsulacie i sporo dłuższym wyczekiwaniem na otrzymanie uprawniającej do przejazdu Canadian visa.

Kto jest uprawniony do otrzymania eTA Canada?

Obywatele poszczególnych krajów nie muszą już dysponować standardową, papierową wizą, żeby wjechać na terytorium Kanady. Tego typu dokument można zastąpić wizą elektroniczną – eTA Canada.
Większość podróżnych jest zadowolona z posiadania wizy online.
Elektronicznej visa to Canada nie trzeba posiadać również wtedy, jeżeli granica z Kanadą nie jest przekraczana samolotem, a drogą wodną bądź lądową – np. Kanada jest kolejnym postojem w podróży po Stanach Zjednoczonych.

Jak uzyskać wizę eTA Canada?

Jak pozyskać wizę eTA Canada? Wystarczy odwiedzić stronę agencji pośrednictwa wizowego i uzupełnić wniosek swoimi danymi, a także wypisać niezbędne informacje kontaktowe. W formularzu znajdują się również pytania dotyczące poprzednich wizyt w Kanadzie a także możliwych odmów przejazdu.
Na podjęcie decyzji oczekuje się do 72 h, ale zdarza się, że zatwierdzona eTA to Canada jest dostępna już w parę minut od momentu zaaplikowania. Proces jest więc szybki i wygodny do ukończenia.

Inni czytali także: eta Canada|Canadian eta|Canada visa online|Canada eta application.

Categories: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Get Best Services from Our Business.