Elektroniczna wiza do Kanady

Otrzymanie wizy do Kanady w żadnym wypadku nie jest zadaniem takimtrudnym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Poniższy artykuł to świetna propozycja dla większości ludzi, które w najbliższym czasie chcą wybrać się do Kanady, jednakże nie mają zielonego doświadczenia w jaki sposób zdobyć wizę.

Co musimy wziąć pod uwagę?? – Kanada wiza
Po pierwsze należy wspomnieć o tym, iż wiza do Kanady> jest konieczna nie tylko w przypadku przylotu do tego pięknego państwa, jak w ciągu podróży przejazdem. Polacy, którzypotrzebują odwiedzić Kanadę tylko w celach krajoznawczych nie muszą posiadać standardowej wizy. W Współcześnie potrzebny jestjedynie poświadczenie eTA (electronic Travel Authorization), który można zdobyć online, bez potrzeby opuszczania zdomu.

eTa do Kanady przez internet

Zdobycie dokumentu eTA zajmuje dokładnie kilkanaście minut a co najważniejsze wszystko wolno spełnić za pośrednictwem Internetu. Elektroniczna wiza Kanada jest więc kolosalną ekonomizacją czasu, gotówki oraz sporych nerwów. By zdobyć konieczne dokumenty należy wypełnić szczegółowy wniosek, który, można znaleźć na stronie etacanadaonline.com/pl/. Podanie można wyszukać również na stronie ambasady Kanady, ale niestety dostępny jest tam jedynie w języku angielskim lub francuskim. Po zrealizowaniu wniosku należy odpowiedzieć na parę łatwych pytań (np. czy byliśmy oskarżeni, czy mieliśmy kontakt z osobami chorymi na tuberkulozę itp.). Do otrzymania poświadczenia eTA konieczny jest paszport i dodatkowo adres e-mail, na który dostaniemy pismo eTA.

Ile zapłacę za eTA?

eTA do Kanady kosztuje blisko 31 zł (7 dolarów kanadyjskich). Należności można rzecz jasna w użyteczny sposóbzrealizować online za pomocą karty kredytowej. Pamiętać trzeba także o tym, iż za pomocą eTA możemy w Kanadzie mieszkać maksymalnie do 6 miesięcy. Warto wtrącić także o tym, że dokument ważny będzie przez okres 5 lat od chwili wydania. Wyjazd odbywa się tylkona podstawie paszportu, skutkiem tego nie ma konieczności printowania otrzymanego e-mailem dokumentu.

Elektroniczna wiza do Kanady

Elektroniczną wizę można zarejestrować online tylko jeden raz,jednej osobie. W praktyce oznacza to, że 5-cio osobowa rodzina wybierając się do Kanady musi wypełnić formularz pięć razy. Jak wspomniano u góry wiza jest aktualna tylko w czasie 5 lat, ale jeżeli nasz paszport przedtem straci ważność, toautomatycznie wiza także przestanie mieć moc wiążąca. Okres wyrabiania elektronicznej wizy zajmuje tradycyjnie od 1 do 3 dni. W trakcie wyrabiania dokumentu eTA nasz paszport musi być obowiązujący co najmniej 180 dni po dacie ukończenia podróży.

Categories: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Get Best Services from Our Business.