Jak uzyskać elektroniczną wizę do Kanady?

Podróż do Kanady – jak zorganizować wizę bez zbędnych formalności

Podróż do Kanady dla obywateli Polski wiąże się z zapotrzebowaniem wczesnego pozyskania wizy. Nazywana jest ona jako eTA, to znaczy: Electronic Travel Authorization. Dzięki posiadaniu wizy elektronicznej realny jest wjazd na teren Kanady drogą podniebną – nie, niestety zaledwie jeśli posiadamy zamiar zatrzymać się w tym kraju, ale także, jeżeli trafiliśmy do niego wyjątkowo przejazdem. Bez posiadania eTA Kanada wizy, nie ma szans liczyć na wjazd do Kanady samolotem. Warto natomiast wiedzieć, iż eTA nie jest wymagana, jeśli do Kanady podróżujemy drogą morską lub lądową.

Wiza elektroniczna dla każdego z nas

Elektroniczna wiza jest dowodem scalonym z polskim paszportem i jej ważność opiewa na 5 lat! Nie ma potrzeby jej drukować, jest to ulepszeniem dla podrózników. Wiza jest przeznaczana do paszportu, w związku z tym wspólnie z jego zamianą należy od nowa wnosić o eTA. Żeby uzyskać wizę elektroniczną do Kanady, warto czerpać z pomocy pośrednictwa wizowego, które załatwi za nas wszelakie formalności. To jest istotne specjalnie dla osób, które nie znają języka na tyle przyzwoicie, aby na własną rękę ukończyć wniosek. Dzięki temu eTA Kanada online może do nas dojść nader prędko oraz bez zbytecznych nerwów.

W okresie ubiegania się o wizę tradycyjną powinno się wybrać się do ambasady i tam składać wnioski a także niezbędne dokumenty. Generuje to obszerną dozę formalności oraz kosztuje osobisty cenny czas. Naturalnie wobec tego eTA Kanada online jest znacznie popularniejsza.

Jak dostarczyć wniosek o eTA?

Żeby złożyć eTA Kanada – wniosek, wystarczające jest zrealizować pasujący blankiet drogą internetową. trzeba do niego dołączyć kolorowe skany paszportu, który musi być obowiązujący przez termin przynajmniej 6 następnych miesięcy. Dzięki skorzystaniu z filii pośrednictwa wizowego można uzyskać eTA niezwykle ekspresowo oraz sprawnie – tradycyjny okres sporządzania elektronicznej wizy zajmuje blisko 3 dni roboczych. W przypadku kłopotów z wyrobieniem wizy, pośrednictwo interweniuje w tego typu sprawie, co dla interesanta jest wielce użyteczne. Ogółem zaleca się wygenerowanie eTA jeszcze przed zarezerwowaniem biletu samolotowego do Kanady, jako że operacja może się od czasu do czasu przedłużyć, w każdym razie są to wypadki niestandardowe.

Czytaj również:

get canada visa

Categories: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Get Best Services from Our Business.