Usługi prawnicze: założenie spółki w Rosji

Zakładanie biznesu w Rosji – rodzaje firm i spółek

Wielu biznesmenów w Polsce myśli o przerejestrowaniu swojego firmy za granicę. Czy Rosja będzie wtenczas dobrym sposobem?

Aż 17 milionów kwadratowych powierzchni i 142 mlnmieszkańców, metropolie a także małe miasteczka, a w związku z tym znaczne zapotrzebowanie na różne usługi oraz produkty – Rosja jest w stanie byćimponującym miastem doustanowienia własnego przedsiębiorstwa.

Federacja Rosyjska jednak dość sporadycznie wybierana jest przez Polaków w charakterze lokalizacji zainicjowania przedsiębiorstwa. Nie znaczy to jednak, iż własny biznes w Rosji tozłe przedsięwzięcie. Również w tym państwie przedsiębiorcy zdołają obliczać wysokie dochody i szereg uzupełniających udogodnień, w tym powiązanych ze zwolnieniem z poniektórych opłat czy ich ogromnym obniżeniem.

Jeżeli chodzi o biznes rosja to jest onznanym wyborem. Jakie odmiany organizacji dogodne są w tym państwie a także jak można ustanowić tam własną działalność?


Biznes w Rosji – działalność prywatna i spółki

Działalność gospodarcza w Federacji Rosyjskiej jest w stanie być otworzona zarówno w formie działalności osobistej, jaka jest odpowiednikiem jednoosobowej firmy w Polsce, jak również w postaci spółki.

Gatunki spółek w Rosji:
• spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (OOO) – do 50 wspólników
• zamknięta spółka akcyjna (3AO) – do 50 wspólników
• otwarta spółka akcyjna (OAO) – wolna liczba wspólników

Działalność w Rosji jest dozwolone założyć też jako:
• prywatny przedsiębiorca (PP)
• przedsiębiorstwo z udziałem kapitału zagranicznego.

Dobór słusznej odmiany organizacjidziałalności – jednostka osobista, z udziałem kapitału zagranicznego, spółki rosja zależna jest od osobistych wymogów i potrzeb przedsiębiorcy w aspekcie prowadzenia własnego interesu.


Skorzystaj z fachowej pomocy prawniczej

Podobnie jak w przypadku konstytuowania działalnośći gospodarczej w innych krajach za granicą, również przy otwieraniu swojej firmy w Rosji powinno się skorzystać z pomocy profesjonalistów. W temacie „biznes rosja” osobiste usługi przedkładają po pierwsze organizacje konsultingowe, które mają w swojej ofercie usługę rejestracji przedsiębiorstwa w tym kraju.

Aby przejść w ruski biznes, potrzebne jest przebrnięcie przez zawiły system nakazów oraz płatności, zatem najlepiej zrobić to z zawodowcami w tego rodzajusferze.

Więcej na: spółki rosja


Categories: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Get Best Services from Our Business.